Interview with Celeb Select - Translate

29. november 2011 at 17:30 | © JacquePyles |  News
Mám tu pro Vás slíbený překlad rozhovoru Jacque s Celeb Select.
Samozřejmě jsem si s překladem pomáhala na googlu a snažila jsem se to psát tak, aby to dávalo, alespoň trochu smysl. No snad se mi to aspoň trošičku povedlo a budete tomu aspoň trochu rozumět a pokud ne vemte na vědomí, že překládání není moje silná stránka.
Vsadím se, že nebudete rozumět té 4 odpovědi Jacque ta poslední věta - Nevím jak to mám jinak přeložit :D
Přeložený rozhovor je v c.č. a pokud chcete původní rozhovor (v angličtině) najdete ho zde


CS: Dobře! Takže.. Ty jsi odstartovala tím, že jsi byla ve skupině School Gyrls! Jaký to byl zážitek?
Jacque Rae: Byl to absolutně užasný zážitek. Nejen, že jsem jela na místa jako jsou Cabo & New York & Florida, ale taky jsem mohla jet do Číny, hrát tam & chodit a tancovat na Velké čínské zdi.Také jsem se toho hodně naučila o nahrávání alb a hudebním průmyslu. Vůbec poprvé jsem byla ve studiu se skupinou!

CS: Kamarádíš se stále s někým se skupiny?
Jacque Rae: Stále ještě mluvím s ostatními z Ncerdible jako jsou Kevin Writer nebo Wonder boyz.Pokud jde o skupinu mluvím jenom se Sade denně. Ona bude navždy & pořád moje malá sestřiška

CS: Co jsi se naučila z práce se skupinou talentovaných GYRLS (holek)?
Jacque Rae: Naučila jsem se, že nic není jednoduché, ale každý pracuje tvrdě a dá do toho celé srdce a duši, nic není nemožné! Naučila jsem se jak nahrávat písně a jak používat můj hlas. Také jsem se opravdu naučila to co to je být vzorem!

CS: Okay, Teď o tvé nové hudbě.Co budeš dělat jinak?
Jacque Rae: Hlavní věc, kterou budu dělat jinak je ta, že budu sólo!!! Budu stále rappovat a zpívat s různými žánry. Ja také rostu a tak samozřejmě moje hudba bude zápas mého věku a jak ja rostu.

CS: Je někdo kdo tě poslední dobou inspiruje? Pokud ano, kdo a proč?
Jacque Rae: Lidé mě inspirují každý den, ale nejvíc mě inspiruje moje máma. Ona je vždy k dispozici a byla tak silná žena bez ohledu na to co. Miluju jí a je to ta nejlepší inspirace, kterou kdy někdo mohl mít.

CS: Co chceš vzkázat všem svým fanouškům?
Jacque Rae: Můj vzkaz je ať jsou sami sebou bez ohledu na to kdo jsou a nasledujou svůj sen. Může to být Klišé, ale je to jen pravda. Bez ohledu na to co děláte, jděte za svým snem a když Vás lidé nemají rádi jako Vás samé, nechtějte je ve svém životě! Jednoduché
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 - monika - - monika - | Web | 29. november 2011 at 17:37 | React

díky ... :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama